Řadit od: nejnovější / nejstarší
Zobrazit stránku 1

autor: admin

vloženo: 12.09.2016 17:52:58

Oddíl volejbalistů bude v soutěži VOSA Teplice nově reprezentovat naší TJ Sokol Verneřice v nových dresech, tyto dresy si můžete prohlédnout na fotografiích níže.

TJ Sokol Verneřice

autor:

vloženo: 07.07.2013 19:24:40

V pátek 5.7.2013 se konal další ročník volejbalového turnaje pod širým nebem "HROBSKÁ PRDA". Zúčastnilo se ho 5 týmů z Hrobu, Oseka, Košťan a Bohosudova. Občerstvení opět zajišťoval pan Macek, kterému moc děkujeme. Dodržování volejbalových pravidel hlídali profesionální rozhodčí Petr a Milan, kterým také moc děkujeme.

Počasí přálo krásným volejbalovým výkonům a všichni si tento turnaj velmi užili. Jediná kaňka na celém turnaji bylo zranění jednoho z hráčů ještě před samotným prvním zápasem. Všichni doufáme, že se brzy uzdraví a nastoupí opět na hřiště. Na druhopu stranu malou perličkou byla účast profesionálního extraligového smečaře a sportovního manažera SKV Ústí nad Labem Miroslava Mooze, který si, podle jeho slov, turnaj velmi užil a byl rád za pozvání. V sekci "fotogalerie" si můžete prohlédnout fotky z turnaje.

vloženo: 15.03.2013 14:57:15

Dne 10.3.2013 se konalo 5. kolo turnaje V.O.S.A. Sokol Verneřice tentokrát hrál ve skupině "E". Skončili jsme na 5. místě a za námi zůstal jen Fire Ball, který jsme porazili 2:0. Příští kolo hrajeme tedy opět ve skupině "F".

Sice jsme sestoupili, ale měli jsme možnost zahrát si s jinými týmy, než na které jsme zvyklí. Úroveň týmů byla o nějaký ten kousek vyšší, výsledky to celekm ukazují, ale poslední zápas jsme ukázali, že se můžeme důstojně měřit s týmy z vyšších skupin, než je skupina "F". S týme Coyote jsme prohráli nejtěsnějším možným rozdílem, oba sety o pouhé dva míče. Dokonce jsme donutili tým Coyote vzít si v jednom setu oba "tajmy". Troufám si říci, že bychom mohli v dalším kole opět postoupit, pokud budeme hrát tak, jako s Coyote.

Volejbalu ZDAR!!

vloženo: 11.02.2013 19:50:24

!!! HISTORICKÝ ÚSPĚCH VOLEJBALISTŮ SOKOLA VERNEŘICE !!!

9.2.2012 se konalo 4. kolo volejbalového turnaje V.O.S.A. a Sokol Verneřice zaznamenal historický úspěch. Postoupil totiž z druhého místa o skupinu výše, tedy do skupiny "E". Všichni hráči se vybičovali k neskutečným výkonům a porazili týmy, které dříve hráli ve vyšších skupinách. Výkon verneřických volejbalistů roste kolo od kola. Věřme, že se nám bude dařit ve vyšší skupině a kdo ví, třeba se tam i nějakou dobu udržíme.

Tímto bych chtěl poděkovat za reprezentaci Sokola Verneřice všem volejbalistům, jmenovitě: kapitánovi Slávkovi Havlíkovi, nahrávačkám Jitce Plzákové a Lence Havlíkové a ranařům Zdendovi Kovářovi, Radku a Danovi Havlíkům, Petru Hlavínovi a ještě jednou kapitánovi.

Sportu ZDAR!!

Petr Hlavín

vloženo: 01.02.2013 12:39:10

Dne 16.2.2013 od 9:00 se uskuteční v tělocvičně Sokola Verneřice další ročník Valentýnského turnaje. Soupiska přihlášených týmů slibuje krásný volejbal plný napětí, krásných volejbalových momentů a plného sportovního nasazení. Nahlášena jsou následující družstva:

1. Sokol Verneřice "A"

2. Sokol Verneřice "B"

3. Policie ČR

4. Sokol Bohosudov

5. Chlumec

6. Osek

Přijdte se podívat na krásný volejbal a podpořit své kamarády, známé, příbuzné atd.

vloženo: 21.01.2013 13:43:22

Dne 20.1.2013 se konalo 3. kolo turnaje V.O.S.A. a sokol Verneřice zahrál za poslední dobu opravdu dobře. Ve skupině o šesti týmech jsme obsadili 3. příčku a postup do vyšší skupiny nám utekl jen o pár míčů. Jednotlivé výsledky naleznete v sekci "výsledky" a celou tabulku si můžete prohlédnout v sekci "fotogalerie".

Sportu a volejbalu obzvlášť - ZDAR!! :-)

6. SOKOL BOHOSUDOV

Z DŮVODU NĚKTERÝCH PŘIHLÁŠENÝCH DRUŽSTEV,  KTERÉ SE ODHLÁSILI SE MĚNÍ SOUPISKA . DŮVOD JEJICH ODHLÁŠENÍ JE ZRANĚNÍ A  DOVOLENÁ.

vloženo: 19.03.2012 20:15:57

VALENTÝNSKÝ  TURNAJ

Dne 18.2.2012 jsme pořádali volejbalový turnaj smíšených družstev , kterého se zůčastnilo 6 teamů. Turnaj byl již pořádán po deváté a opět byl velmi vydařený jak po stránce organizační tak po stránce účasti družstev. Velký dík patří organizátoru a také naší sokolské jednotě, která nám umožnila turnaj uspořádat. Hrálo se dle pravidel volejbalu a herní systém byl dán každý s každým.