Řadit od: nejnovější / nejstarší
Zobrazit stránku 1

autor: admin

vloženo: 14.11.2018 08:16:25

Již 18. Ročník venkovního volejbalového turnaje smíšených družstev Hrobská Prda Open se uskutečnil 23.6.2018 na hřišti TJ Hrob. Utkalo se 11 týmů na dvou skvěle připravených hřištích. Turnaje se zúčastnily týmy z Duchcova, Oseka, Meziboří, Ústí, Teplic a samozřejmě domácího Hrobu. Počasí sportu přálo, nebylo ani vedro ani zima, jen ten vítr nás občas potrápil. Ze dvou základních skupin postoupili vždy čtyři družstva do vyřazovací fáze turnaje. Celkovým vítězem se nakonec stal dlouholetý účastník tohoto turnaje, tým Babule Červené, který ve finále porazil jedno z domácích družstev, družstvo Havlíci. Obrovský dík letos patří hlavně našim sponzorům, kterými byli TJ Sokol Verneřice Hrob, město Hrob, fotbalový oddíl TJ Hrob, Extec s.r.o. (Kutná Hora), Kovpal s.r.o. (Proboštov), Unifrax s.r.o. (Dubí), Mahlwerck Porcelan s.r.o. (krupka), Nápojka Hrob – Michal Holý, Elektra Hrob – Čurdovi a WHD s.r.o. (Háj u Duchcova),  kteří zajistili opravdu bohaté ceny pro všechny týmy.  Konečné pořadí bylo následující (od prvního místa): Babule Červené (Duchcov), Havlíci (Hrob), Mimoni (Duchcov), Tepličáci (Teplice), Šup Ho Tam (Osek), Prásk (Dubí), Karcolky (Ústí nad Labem), K1 (Hrob), Zbytek (Hrob), Meziboří, U3V (Litoměřice).

vloženo: 12.09.2016 17:52:58

Oddíl volejbalistů bude v soutěži VOSA Teplice nově reprezentovat naší TJ Sokol Verneřice v nových dresech, tyto dresy si můžete prohlédnout na fotografiích níže.

TJ Sokol Verneřice

autor:

vloženo: 07.07.2013 19:24:40

V pátek 5.7.2013 se konal další ročník volejbalového turnaje pod širým nebem "HROBSKÁ PRDA". Zúčastnilo se ho 5 týmů z Hrobu, Oseka, Košťan a Bohosudova. Občerstvení opět zajišťoval pan Macek, kterému moc děkujeme. Dodržování volejbalových pravidel hlídali profesionální rozhodčí Petr a Milan, kterým také moc děkujeme.

Počasí přálo krásným volejbalovým výkonům a všichni si tento turnaj velmi užili. Jediná kaňka na celém turnaji bylo zranění jednoho z hráčů ještě před samotným prvním zápasem. Všichni doufáme, že se brzy uzdraví a nastoupí opět na hřiště. Na druhopu stranu malou perličkou byla účast profesionálního extraligového smečaře a sportovního manažera SKV Ústí nad Labem Miroslava Mooze, který si, podle jeho slov, turnaj velmi užil a byl rád za pozvání. V sekci "fotogalerie" si můžete prohlédnout fotky z turnaje.

vloženo: 15.03.2013 14:57:15

Dne 10.3.2013 se konalo 5. kolo turnaje V.O.S.A. Sokol Verneřice tentokrát hrál ve skupině "E". Skončili jsme na 5. místě a za námi zůstal jen Fire Ball, který jsme porazili 2:0. Příští kolo hrajeme tedy opět ve skupině "F".

Sice jsme sestoupili, ale měli jsme možnost zahrát si s jinými týmy, než na které jsme zvyklí. Úroveň týmů byla o nějaký ten kousek vyšší, výsledky to celekm ukazují, ale poslední zápas jsme ukázali, že se můžeme důstojně měřit s týmy z vyšších skupin, než je skupina "F". S týme Coyote jsme prohráli nejtěsnějším možným rozdílem, oba sety o pouhé dva míče. Dokonce jsme donutili tým Coyote vzít si v jednom setu oba "tajmy". Troufám si říci, že bychom mohli v dalším kole opět postoupit, pokud budeme hrát tak, jako s Coyote.

Volejbalu ZDAR!!

vloženo: 11.02.2013 19:50:24

!!! HISTORICKÝ ÚSPĚCH VOLEJBALISTŮ SOKOLA VERNEŘICE !!!

9.2.2012 se konalo 4. kolo volejbalového turnaje V.O.S.A. a Sokol Verneřice zaznamenal historický úspěch. Postoupil totiž z druhého místa o skupinu výše, tedy do skupiny "E". Všichni hráči se vybičovali k neskutečným výkonům a porazili týmy, které dříve hráli ve vyšších skupinách. Výkon verneřických volejbalistů roste kolo od kola. Věřme, že se nám bude dařit ve vyšší skupině a kdo ví, třeba se tam i nějakou dobu udržíme.

Tímto bych chtěl poděkovat za reprezentaci Sokola Verneřice všem volejbalistům, jmenovitě: kapitánovi Slávkovi Havlíkovi, nahrávačkám Jitce Plzákové a Lence Havlíkové a ranařům Zdendovi Kovářovi, Radku a Danovi Havlíkům, Petru Hlavínovi a ještě jednou kapitánovi.

Sportu ZDAR!!

Petr Hlavín

vloženo: 01.02.2013 12:39:10

Dne 16.2.2013 od 9:00 se uskuteční v tělocvičně Sokola Verneřice další ročník Valentýnského turnaje. Soupiska přihlášených týmů slibuje krásný volejbal plný napětí, krásných volejbalových momentů a plného sportovního nasazení. Nahlášena jsou následující družstva:

1. Sokol Verneřice "A"

2. Sokol Verneřice "B"

3. Policie ČR

4. Sokol Bohosudov

5. Chlumec

6. Osek

Přijdte se podívat na krásný volejbal a podpořit své kamarády, známé, příbuzné atd.

vloženo: 21.01.2013 13:43:22

Dne 20.1.2013 se konalo 3. kolo turnaje V.O.S.A. a sokol Verneřice zahrál za poslední dobu opravdu dobře. Ve skupině o šesti týmech jsme obsadili 3. příčku a postup do vyšší skupiny nám utekl jen o pár míčů. Jednotlivé výsledky naleznete v sekci "výsledky" a celou tabulku si můžete prohlédnout v sekci "fotogalerie".

Sportu a volejbalu obzvlášť - ZDAR!! :-)

6. SOKOL BOHOSUDOV

Z DŮVODU NĚKTERÝCH PŘIHLÁŠENÝCH DRUŽSTEV,  KTERÉ SE ODHLÁSILI SE MĚNÍ SOUPISKA . DŮVOD JEJICH ODHLÁŠENÍ JE ZRANĚNÍ A  DOVOLENÁ.

vloženo: 19.03.2012 20:15:57

VALENTÝNSKÝ  TURNAJ

Dne 18.2.2012 jsme pořádali volejbalový turnaj smíšených družstev , kterého se zůčastnilo 6 teamů. Turnaj byl již pořádán po deváté a opět byl velmi vydařený jak po stránce organizační tak po stránce účasti družstev. Velký dík patří organizátoru a také naší sokolské jednotě, která nám umožnila turnaj uspořádat. Hrálo se dle pravidel volejbalu a herní systém byl dán každý s každým.