vloženo: 01.11.2016 16:42:50

MIKROREGIONÁLNÍ TURNAJ PRO ŽÁKY - STOLNÍ TENIS

MIKROREGION STROPNÍK

28.10.2016 - TJ Sokol Verneřice

Dne 28.10.2016 se uskutečnil v naší TJ Sokol Verneřice mikroregionální turnaj ve stolním tenise

pro žáky do 16 let MIKROREGIONU STROPNÍK.

Před zahájením turnaje byla odhalena zrekonstruovaná pamětní deska při příležitosti 98.výročí vzniku Československa, která byla instalována původně v roce 1968 na naší budově k 50. výročí. Nyní po značném opotřebením a zejména díky několika členům naší jednoty dostala deska novou důstojnou tvář.

Odhalení se rovněž zúčastnili kromě členů TJ Sokol Verneřice i starosta města Karel Hirsch a zástupci ze župy Krušnohorské-Kukaňovy - starosta Otakar Koukal a tajemnice ses. Endrštová.

Starosta župy svým krátkým projevem připomněl památné historické události z naší Sokolovny, které se udály právě před 98 roky, při vzniku Československé republiky. Po odhalení pamětní desky nám předvedly svou skladbu děvčata z oddílu tanců pod vedením sestry Sýkorové Pavly.

Po tomto vystoupení bylo provedeno rozlosování účastníků do třech skupin do dvouher, ze kterých postoupilo 8 žáků do čtvrtfinále. Po vyřazovacím systému se dospělo ke konečnému pořadí. Po dvouhrách byly rozlosovány dvě skupiny čtyřher po třech účastnících.

Turnaje se zúčastnilo celkem 12 žáků a 3 žákyně. Z Duchcova 6 účastníků, z Hrobu 6 , z Háje u Duchcova 2 a z Oseku 1 účastník.

6. Kotyzová A., Kotyzová E.

Některým účastníkům chybělo i trochu sportovního štěstí a nepostoupili po vyrovnaných soubojích. I všem těmto účastníkům, kteří nedosáhli na stupně vítězů patří čestné uznání, za soutěživost. Třeba za rok budou mít více zkušeností a více sportovního štěstíčka  a bude se jim dařit lépe. Zcela určitě to byla pro všechny žáky nezapomenutelná zkušenost. Všichni účastníci byli odměněny hodnotnými cenami.

Poděkování patří i šesti  rozhodčím, kteří dohlíželi na výsledky v duchu fair-play, vedoucímu z DDM Duchcova

a také městu Hrob, který tuto akci sponzoroval.

Starosta TJ Sokol Verneřice - Karel Klobouk

vloženo: 22.09.2016 19:36:32

Turnaj žáků ZŠ Hrob ve stolním tenise.

V tělocvičně TJ Sokol Verneřice byl dne 21. září 2016 ve spolupráci ZŠ Hrob a TJ Sokol Verneřice uspořádán turnaj žáků v kategorii do 13 let věku a v kategorii do 16 let věku ve dvouhrách stolního tenisu.

Turnaj byl zahájen ve 1300 rozlosováním žáků do skupin, poté již za dohledu členů oddílu stolního tenisu, kteří se zároveň plnili role rozhodčích vypukli dvouhry o  umístění v jednotlivých skupinách. Z každé pětičlenné skupiny postoupili dva nejlépe umístění do finálových bojů o medaile. V kategorii mladších žáků do 13 let i žáků do 16 let si dle výsledků soutěžící rozdělili medaile a sladké ceny od pořadatelů.

4. místo - Jan Vinohradský

Ceny vítězům předala ředitelka ZŠ Alena Krížová, starosta TJ Karel Klobouk a p. učitel Ptáček.

Poděkování patří nejen soutěžícím, ale i zástupcům oddílu tenisu i fanouškům ze školní družiny, kteří přišli podpořit soutěžící a dotvářeli tak dobrou atmosféru celého turnaje.

Jednatel  TJ Sokol Verneřice Jiří klobouk.

vloženo: 13.09.2016 19:36:24

Župní přebor ve stolním tenise.

Dne 10.9.2016 se v naší jednotě uskutečnil župní přebor ve stolním tenise. Pořadatelem byl sportovní oddíl stolního tenisu TJ Sokol Verneřice.

Turnaje se zúčastnilo 5 hráčů domácích , dva zástupci TJ Sokola Spořice a 3 zástupci TJ Sokola Trnovany.

V 9 hodin před samotným zahájením zápasů nám pro ukázku předvedli jedno ze svých nacvičených představení děvčata z oddílu tanců pod vedením sestry Sýkorové.

Po rozlosování do dvou skupin po pěti hráčích se utkali tenisté o dvě postupová místa z každé skupiny do semifinále dvouher.

Výsledné pořadí dvouher :

1. Rokyta Jan ............... TJ Sokol Spořice

2. Slunéčko David....... TJ Sokol Trnovany

3. Brand Roman ......... TJ Sokol Spořice

4. Svatuška David ...... TJ Sokol Verneřice

Po dvouhrách se uskutečnili zápasy o medaile ve čtyřhrách .

Výsledky čtyřher :

1. Brand, Rokyta ........... TJ Sokol Spořice

2. Sukdolák, Shejbal ....TJ Sokol Verneřice

3. Klatovský , Jonáš.......TJ Sokol Verneřice

vloženo: 29.09.2015 18:53:59

Dne 26.9.2015 se uskutečnil župní přebor ve stolním tenisu, který se konal na počest 120. výročí založení Župy Krušnohorské. Turnaj se konal v tělocvičně TJ Sokol Verneřice za účasti 9 hráčů ve dvouhrách a 10 hráčů ve čtyřhrách. Na konci obdrželi hráči 3 poháry za dvouhry a 3 poháry za čtyřhry.
Jen jen na škodu, že na tuto významnou župní akci nevyslalo své zástupce více jednot naší Župy.